čeština english
Ochrannépracovní pomůcky Hygienicképotřeby Hotelovévybavení Kancelářsképotřeby Reklamnípředměty

LUKSÍK-PROMEX s.r.o.

rotacka-01

V tomto oboru jsme již od roku 1992 a neustále se snažíme zlepšovat nabídku a přicházet na trh s novými produkty, které lépe vyhovují dnešní moderní době. Naše společnost nabízí své více než dvacetileté zkušenosti s výrobou a prodejem ochranných pracovních pomůcek. V současné době se snažíme implementovat do naší společnosti moderní prvky z oblasti designu, stylu a zavádění pokrokových technologií, které jsme získali díky zahraničním stážím a díky zkušenostem vstřebaných z veletrhů a výstav po celé Evropě. Pozorně nasloucháme přáním a potřebám našich zákazníků a zavádíme na trh výrobky vynikající kvality, stylu, funkčnosti a inovačního designu. Naše společnost využívá distrubuční sítě po celé Evropě, která je zaštítěna výrobními továrnami v Německu, Rakousku, Polsku, Francii, Belgii, Irsku, Anglii a na dálném východě. Ucelený výrobní program je vhodný pro různá pracovní prostředí a situace. Neustále vyvíjíme nové postupy, používáme inovační materiály a pružně reagujeme na měnící se potřeby, abychom stále plnily náš slib  "PROMEX = BETTER QUALITY AND SERVIS" . Jsme certifikovaná firma, která pečlivě prověřuje a pracuje s atestovanými produkty a postupuje dle etických kodexů.

macot wear

PRACOVNÍ ODĚVY:

Nabízíme pracovní oděvy ušité na zakázku z naší šicí dílny dle vašich představ nebo dle návrhu našeho designéra, tak aby požadované oděvy splňovaly představy úspěšné prezentace vaší společnosti na veřejnosti. Mimo vlastního designu nabízíme oděvy standardizované kolekce od různých výrobců od základního až po prestižní zpracování. Pracovní oděvy jsou určeny k výkonu profese kde nehrozí zvláštní nebezpečí. Tam kde je toto riziko se musí použít pracovní ochranný oděv dle různých bezpečnostních norem a v tomto základním rozdělení. Protichemické ochranné oděvy, ochranný oděv proti horku, technické ochranné oděvy, ochranné oděvy proti nepříznivému počasí.

GENTILIS

PRACOVNÍ RUKAVICE:

V naší prodejně najdete kolekce pracovních rukavic v několika možných variantách s ohledem na bezpečnost práce, kdy v každé své profesi potřebujete konkrétní bezpečností vlastnosti, které taková pracovní rukavice musí splňovat. Pracovní rukavice je nejprodávanější pracovní pomůcka, protože lidské ruce jsou jedny z nejzranitelnějších co se pracovní činnosti týká. Pracovní rukavice dělíme v základním rozlišení na rukavice s ochranou proti mechanickým rizikům dle normy EN388, rukavice s ochranou proti chladu dle normy EN511, rukavice s ochranou proti teplu a ohni dle normy EN407, rukavice s ochranou pro svářeče dle normy EN12477, rukavice s ochranou proti mikrobiologickým nebezpečím a chemickým rizikům dle normy EN374-1.

PANDA

PRACOVNÍ OBUV

Pracovní či bezpečnostní obuv je nedílnou součástí ochrany při práci. Nabízíme vám obuv v několika bezpečnostních provedeních různých značek. Ochrannou obuv dělíme dle normy EN ISO 20345 na bezpečnostní obuv s označením "S", jejíž nedílnou součástí je ochranná špička poskytující ochranu před nárazem energií maximálně 200J a stlačením silou do 15kN a dle normy EN ISO 20347 na pracovní obuv s označením "O", jenž nemá ochranou špičku na ochranu před nárazem a stlačením.

Zpět na seznam článků

CZK/EUR 25,93 0,00 CZK/PLN 5,70 0,00 CZK/USD 21,63 0,00 CZK/GBP 29,87 0,00
 • DUPONT 68.10
 • 3M 141.14
 • PROCTER&GAMBLE 82.75
 • HONEYWELL 91.97
 • SVENSKA CELUOZA 188.90
 • DELTA PLUS 43.69
 • ANSELL 16.61
 • COLGATE-PALMOLIVE 66.73
 • RECKITT BENCISER 83.80
 • TEN CATE 20.56
 • UNILEVER 42.55
 • KIMBERLY CLARK 105.12
 • ECOLAB 114.60

LUKSÍK-PROMEX s.r.o.
Palackého 853, Veltrusy 277 46

Promex © 2021 © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.